Fokus Praha, Centrum Břevnov hledá vedoucího týmu Denního sanatoria, nejlépe psychiatra nebo klinického psychologa s psychoterapeutickým vzděláním a zkušeností s vedením týmu.

Vítáme otevřenost, schopnost naslouchat potřebám zaměstnanců i klientů a chuť aktivně se podílet na změnách vyplývajících z reformy psychiatrické péče.

Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci s prostorem pro uplatnění vašich osobních předností a originálních schopností, podporu stabilního týmu, možnost pracovního rozvoje zejména směrem do oblasti psychoterapie, ale i zapojení do spolupráce s dalšími službami Fokusu Praha; zázemí etablované organizace dlouhodobě se podílející na transformaci psychiatrie u nás.

Pokud vás pozice zaujala, pošlete nám, prosím, svůj životopis a motivační dopis na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Psychosociální centrum Přerov přijme do hlavního pracovního poměru lékaře/lékařku psychiatra (atestace není podmínkou). Jako akreditované pracoviště v oboru psychiatrie nabízíme možnost komplexní přípravy k získání specializované způsobilosti v oboru, podmínky pro profesionální rozvoj a týmovou práci. Možnost zajištění ubytování.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Klinika ESET Praha, akreditované pracoviště pro přípravu v oboru klinická psychologie

přijme klinického psychologa nebo psychologa před ukončením přípravy na atestaci. Nutná psychoterapeutická kvalifikace (pokročilý výcvik). Úvazek 1,0. Práce s dospělou klientelou, individuální a skupinová psychoterapie, práce v týmu.

Profesní CV zasílejte na: Klinika ESET, Úvalská 3411/47, 100 00 Praha 10, nebo na

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případné dotazy tel: 242485855 nebo 242485850

Klinika ESET Praha

přijme psychiatra s psychoterapeutickou kvalifikací do ambulance kliniky. Ambulantní činnost, individuální psychoterapie, práce v týmu. Úvazek dle dohody, pracovní doba pondělí – pátek. Možné i pro absolventy, ale po základním kmeni a specializační přípravou v oboru psychiatrie.

Profesní CV zasílejte na: Klinika ESET, Úvalská 3411/47, 100 00 Praha 10, nebo na

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případné dotazy tel: 242485855 nebo 242485850

© 2017 České psychoterapeutické společnosti ČLS JEP. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání