Priessnitzovy léčebné lázně a.s., Jeseník hledají psychiatrickou zdravotní sestru, která má vzdělání v psychoterapii a zkušenosti s prací v zařízení, kde se poskytuje psychoterapie.

Prace na plný či zkrácený úvazek, dle dohody.

Místo výkonu práce: Priessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova č.p. 299/12, 790 01 Jeseník 1

Zaměstnavatel nabízí: dovolená navíc, zaměstnanecká strava, možnost ubytování za zvýhodněnou cenu, celoživotní vzdělávání, zaměstnanecké výhody, výměnné rekreace

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
- telefonicky na tel. čísle 584 491 312 p. Reisigová, 584 491 106 MUDr. Kubánek

Psychosociální centrum Přerov přijme do hlavního pracovního poměru lékaře/lékařku psychiatra (atestace není podmínkou). Jako akreditované pracoviště v oboru psychiatrie nabízíme možnost komplexní přípravy k získání specializované způsobilosti v oboru, podmínky pro profesionální rozvoj a týmovou práci. Možnost zajištění ubytování.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

© 2017 České psychoterapeutické společnosti ČLS JEP. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání