Možnost inzerovat na stránkách www.psychoterapeuti.cz a ve zpravodaji České psychoterapeutické společnosti. Sledujte rubriku Inzerce!

Pravidla inzerce

Do rubriky „Inzerce“ je možné zadávat placené inzeráty. Zpoplatněné inzeráty se budou týkat výcviků, placených workshopů a seminářů, volných míst, případně jiných požadavků na inzerci. Odborné přednášky, konference, nevýdělečné workshopy a semináře budou zařazovány do rubriky „Odborné akce“. Zařazení do příslušné rubriky a vhodnost inzerce (soulad s posláním a cíli společnosti) posoudí výbor společnosti na nejbližší schůzi.
Základní cena inzerátu je 500 Kč bez DPH. Tato cena zahrnuje 10 řádků textu písma Times New Roman velikosti 12. Každý další řádek textu stojí 75Kč bez DPH.
Doba vyvěšení inzerátu na těchto stránkách je 3 měsíce Pokud bude v tomto období vydán tištěný Zpravodaj společnosti, bude inzerát automaticky zařazen i do něj. Dobu vyvěšení inzerátu lze prodloužit na maximálně 9 dalších měsíců. Za každý měsíc prodloužení inzerent uhradí 10% původní ceny inzerátu.
Žádost o inzerci s textem inzerátu a fakturačními údaji posílejte sekretářce společnosti paní Ing. Petře Žufníčkové na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po posouzení inzerátu obdržíte fakturu a po jejím uhrazení bude inzerát vyvěšen.

Fokus Praha, Centrum Břevnov hledá vedoucího týmu Denního sanatoria, nejlépe psychiatra nebo klinického psychologa s psychoterapeutickým vzděláním a zkušeností s vedením týmu.

Vítáme otevřenost, schopnost naslouchat potřebám zaměstnanců i klientů a chuť aktivně se podílet na změnách vyplývajících z reformy psychiatrické péče.

Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci s prostorem pro uplatnění vašich osobních předností a originálních schopností, podporu stabilního týmu, možnost pracovního rozvoje zejména směrem do oblasti psychoterapie, ale i zapojení do spolupráce s dalšími službami Fokusu Praha; zázemí etablované organizace dlouhodobě se podílející na transformaci psychiatrie u nás.

Pokud vás pozice zaujala, pošlete nám, prosím, svůj životopis a motivační dopis na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Psychosociální centrum Přerov přijme do hlavního pracovního poměru lékaře/lékařku psychiatra (atestace není podmínkou). Jako akreditované pracoviště v oboru psychiatrie nabízíme možnost komplexní přípravy k získání specializované způsobilosti v oboru, podmínky pro profesionální rozvoj a týmovou práci. Možnost zajištění ubytování.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Klinika ESET Praha, akreditované pracoviště pro přípravu v oboru klinická psychologie

přijme klinického psychologa nebo psychologa před ukončením přípravy na atestaci. Nutná psychoterapeutická kvalifikace (pokročilý výcvik). Úvazek 1,0. Práce s dospělou klientelou, individuální a skupinová psychoterapie, práce v týmu.

Profesní CV zasílejte na: Klinika ESET, Úvalská 3411/47, 100 00 Praha 10, nebo na

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případné dotazy tel: 242485855 nebo 242485850

Klinika ESET Praha

přijme psychiatra s psychoterapeutickou kvalifikací do ambulance kliniky. Ambulantní činnost, individuální psychoterapie, práce v týmu. Úvazek dle dohody, pracovní doba pondělí – pátek. Možné i pro absolventy, ale po základním kmeni a specializační přípravou v oboru psychiatrie.

Profesní CV zasílejte na: Klinika ESET, Úvalská 3411/47, 100 00 Praha 10, nebo na

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případné dotazy tel: 242485855 nebo 242485850

© 2017 České psychoterapeutické společnosti ČLS JEP. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání