Pravidla pro zadávání inzerce
Možnost inzerovat na stránkách www.psychoterapeuti.cz  a ve zpravodaji České psychoterapeutické společnosti. Sledujte rubriku Inzerce!

Do rubriky „Inzerce“ je možné zadávat placené inzeráty. Zpoplatněné inzeráty se budou týkat výcviků, placených workshopů a seminářů, volných míst, případně jiných požadavků na inzerci. Odborné přednášky, konference, nevýdělečné workshopy a semináře budou zařazovány do rubriky „Odborné akce“. Zařazení do příslušné rubriky a vhodnost inzerce (soulad s posláním a cíli společnosti) posoudí výbor společnosti na nejbližší schůzi.
Základní cena inzerátu je 500 Kč bez DPH. Tato cena zahrnuje 10 řádků textu písma Times New Roman velikosti 12. Každý další řádek textu stojí 75Kč bez DPH.
Doba vyvěšení inzerátu na těchto stránkách je 3 měsíce Pokud bude v tomto období vydán tištěný Zpravodaj společnosti, bude inzerát automaticky zařazen i do něj. Dobu vyvěšení inzerátu lze prodloužit na maximálně 9 dalších měsíců. Za každý měsíc prodloužení inzerent uhradí 10% původní ceny inzerátu.
Žádost o inzerci s textem inzerátu a fakturačními údaji posílejte sekretářce společnosti paní Ing. Petře Žufníčkové na adresu  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny . Po posouzení inzerátu obdržíte fakturu a po jejím uhrazení bude inzerát vyvěšen.

 

 
© 2007 www.psychoterapeuti.cz | design: cisty-design.cz
WebArchiv - archiv českého webu